5 kroków do stworzenia ciepłego i komfortowego miejsca pracy

Wielu przedsiębiorców boryka się z nie lada wyzwaniem, jeśli chodzi o ogrzanie hal produkcyjnych. Zapomnij o ogrzewaniu konwekcyjnym, a także o dmuchawach. Parasole grzewcze również nie będą najlepszym rozwiązaniem w miejscu pracy. Co powiesz na promiennik elektryczny?

Odpowiednie dopasowanie

Na rynku dostępny jest nie jestem model promiennika IR. Każdy z nich ma inne właściwości. Dobrze jest przyjrzeć się poszczególnym urządzeniom. Na szczególną uwagę zasługuje promiennik IR TERM2000. Modele Econos odpowiednie będą dla większości hal. Są niewielkie i mogą zostać zamontowane na stelażach.

Po pierwsze, znajdź firmę, która zainstaluje promiennik IR

Najlepiej, aby zajmowała się realizacją tego zlecenia od A do Z. Nie ufaj tym, którzy zajmują się jedynie montażem. Jeśli szukasz specjalistów w branży, warto sięgnąć po pomoc firmy Irsystem. Jej dane kontaktowe, opis produktów oraz przykładowe realizacje można znaleźć na stronie irsystem.pl.

Po drugie, umów się na spotkanie

Czas na spotkanie. Profesjonalna ekipa będzie musiała zapoznać się ze specyfiką hali. Jeśli zależy Ci na dogrzaniu wielu stanowisk pracy, należy je zlokalizować i umieścić na projekcie. W ten sposób każdy promiennik IR będzie odpowiednio wykorzystany.

Po trzecie – pomiary

Pozwól firmie, z którą współpracujesz w zakresie montażu promienników, na wykonanie pomiarów. Muszą dokładnie zmierzyć zarówno całą powierzchnię hali, jak i poszczególnych stanowisk. To pozwoli na dobranie promienników elektrycznych o odpowiedniej mocy.

Po czwarte, zaczekaj na projekt

Teraz firma przystąpi do przygotowania projektu. Zazwyczaj takie prace powstają przy wykorzystaniu programu IlumiCad. Zleceniobiorca wyliczy dzięki temu ilość potrzebnych materiałów przydatnych do montażu oraz przekrój okablowania. Jeśli projekt spełni Twoje oczekiwania, firma złoży zamówienie na konkretne promienniki elektryczne.

Po piąte, szybka realizacja

Gdy zamówienie trafi w ręce firmy, realizującej inwestycje, może ona przystąpić do montażu. Profesjonalny zespół zajmie się stworzeniem konstrukcji, utrzymującej reflektory ciepła oraz ich montażem. Możesz być pewien, że zakładowa rozdzielnia otrzyma odpowiednie zabezpieczenia, w celu uniknięcia przeciążenia.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 głosów
Oceń artykuł:

Read Previous

Co to jest chemia przemysłowa?

Read Next

Jak znaleźć firmę deweloperską?

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments