Deffered payments czyli płatności odroczone – wyjaśniamy, na czym to polega!

Sklepy on-line coraz częściej oferują zupełnie nową metodę płatności. Mowa o tak zwanych deffered payments, czy płatnościach odroczonych. Są bardzo wygodne i pozwalają na dokonanie zakupu nawet wtedy, gdy chwilowo nie mamy żadnych środków na koncie.

Popularność ciągle rośnie

Płatności odroczone nie bez przyczyny zyskują na popularności. Jest to jedna z najkorzystniejszych metod zapłaty on-line. Możemy bowiem zrobić zakupy w danym sklepie i zapłacić za nie dopiero po trzydziestu dniach. W tym czasie nie zostaną naliczone żadne dodatkowe opłaty. Co więcej, odroczenie terminu daje nam także możliwość zastanowienia się, czy chcemy zapłacić od razu pełną kwotę, czy rozkładamy płatność na cztery raty. Warto przy tym wspomnieć, że raty nie będą od nas wymagały żadnych dodatkowych formalności.

Z korzyścią dla klienta

Płatności odroczone PayPo mają wiele zalet. System ten jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Dlaczego? Kiedy zdecydujemy się na tę metodę płatności, możemy liczyć na weryfikację w czasie rzeczywistym. Po chwili wszystko będzie gotowe. Płatność będziemy musieli potwierdzić kodem SMS, a przy kolejnych zakupach wystarczy jedynie zalogować się do systemu. Nie musimy nawet martwić się o to, że po trzydziestu dniach zapomnimy o uiszczeniu opłaty. PayPo przypomni nam o tym zarówno mailowo, jak i przez SMS. Płatności odroczone PayPo to także świetne rozwiązanie wtedy, gdy nie jesteśmy pewni, czy dokonujemy właściwego zakupu. Sprawdzi się na przykład podczas zakupów odzieżowych. Niekiedy trudno jest dobrać odpowiedni rozmiar ubrań lub butów. Korzystając z PayPo będziemy mogli zwrócić zamówiony towar i nie martwić się o to, czy wypłacone już środki trafią z powrotem na nasze konto.

Płatności odroczone PayPo to bez wątpienia ogromna szansa dla rynku e-sklepów. Obecnie konkurują one z płatnością za pobraniem. Co więcej, wypadają zdecydowanie lepiej. Klienci bardzo je lubią, ponieważ pozwalają sprawdzić towar przed zapłatą oraz w żaden sposób nie ograniczają. Kupujący mogą skorzystać z promocji w ulubionym sklepie nawet wtedy, gdy w danym momencie nie są w stanie zapłacić za produkty.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 głosów
Oceń artykuł:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Read Previous

Wady i zalety domu na wsi

Read Next

Jak wygląda współczesne brukarstwo?

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments