Design & Build

Design & Build to przede wszystkim komfort i wygoda dla inwestora. Ta forma realizacji inwestycji opiera się na systemie, gdzie cały projekt prowadzony jest przez jedną firmę. Jest to doskonałe rozwiązanie w szczególności dla inwestorów, którzy nie mają doświadczenia i wystarczającej wiedzy, by zrealizować swoją inwestycję we własnym zakresie, bądź też nie mają czasu na organizację poszczególnych etapów budowy.

Design & Build - Eurobox Lubliniec

Zaprojektuj i wybuduj (design & build) daje wiele korzyści w stosunku do tradycyjnego podejścia:

  • ogranicza koszty realizacji całego projektu budowlanego
  • skraca czas zakończenia inwestycji budowlanej,
  • eliminuje pośrednictwo inwestora pomiędzy projektantem, a wykonawcami. Ma to pozytywny wpływ na płynność całego procesu budowy, a jednocześnie odciąża inwestora od uczestnictwa w ewentualnych sporach.

Design & Build - Budynek handlowo-usługowy Gliwice

Jedną z wiodących firm na rynku, jaka realizuje projekty budowlane w systemie Design & Build (zaprojektuj i wybuduj) jest SPEC BAU POLSKA. Firma ta posiada wieloletnie doświadczenie i nie tylko realizuje projekty w systemie Design & Build, ale robi to jako Generalny Wykonawca Inwestycji, dzięki czemu kompleksowa obsługa budowlana jest zapewniona na najwyższym poziomie. Dzięki doskonałej organizacji prac, odpowiedniej kulturze organizacyjnej oraz doświadczeniu zdobytym w trakcie wielu dużych budów SPEC BAU POLSKA dostarcza odpowiednie rozwiązania dopasowane do  potrzeb kontrahentów.

Design & Build - OLTRE Oświęcim

W systemie Design & Build możemy realizować projekty obejmujące budownictwo mieszkaniowe, galerie handlowe, fabryki, hale logistyczne, hale przemysłowe oraz inne obiekty kubaturowe. System ten nie posiada ograniczeń, stąd też można za jego pomocą zrealizować każdą inwestycję wykorzystując jako technologię – budownictwo pasywne.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 głosów
Oceń artykuł:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Read Previous

Prawo budowlane – sprawdź co zmieni się lipcu 2019

Read Next

Co dalej z polskimi ekspresówkami – drogi do oddania w latach 2019-2020

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Leszek
Leszek
3 lat temu

Miałem okazję wspołpracować z firmą Specbau i szczerze mogę ją polecić, zwłaszcza jeśli chodzi o generalne wykonawstwo.