Geometryczne deski szklane do kuchni hitem sezonu

Geometryczne deski szklane do kuchni to nowoczesny i użyteczny gadżet. Od kilku lat trójkąty, koła i kwadraty dekorują nasze wnętrza, a także przedmioty codziennego użytku. Co sprawiło, że geometryczne wzory stały się hitem?

Proste, nieskomplikowane kompozycje

Przede wszystkim prostota. Proste, nieskomplikowane motywy są świetnym uzupełnieniem wielu styli wystroju wnętrz. Surowość i prostotę w sposób szczególny eksponuje wzornictwo skandynawskie. Niewielkie kropki, trójkąty lub kwadraty są eleganckie i pasujące niemal do każdej przestrzeni.

Klasyczny minimalizm

Od kilku lat można zauważyć tendencje do ograniczania kolorystyki w pomieszczeniach, ubrań w szafach czy jedzenia w lodówkach. Z jednej strony, jest to forma buntu przeciwko konsumpcjonizmowi, z drugiej zaś powrót do tradycji. Drobne, geometryczne motywy doskonale wpisują się w minimalistyczną koncepcję wystroju wnętrz.

Kuchnia – tam wszystko się zaczyna

Pomysł na geometryczny design wziął się właśnie z kuchni! Przedmioty codziennego użytku, takie jak deski szklane do kuchni najczęściej mają formę prostokąta lub koła. Talerze są okrągłe lub kwadratowe. To właśnie one zainspirowały miłośników minimalizmu do przeniesienia geometrycznych figur na ściany oraz kubki, czy deski do krojenia.

Szklane deski kuchenne – tradycja i nowoczesność

Deski do krojenia to podstawa przygotowania posiłków. Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że solidne i wytrzymałe deski są ciężko dostępne. Deski do kuchni ze szkła w sklepie Tulup to stosunkowa nowość na rynku. Podobnie jak panele kuchenne, wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 4 mm. W praktyce oznacza to, że są odporne na ścieranie, zabrudzenia i kurz oraz wytrzymałe. Nie powinna im zaszkodzić wysoka temperatura i zarysowania od noża. Są estetyczne, eleganckie i pasujące do każdej kuchni. Ze względu na brak ograniczeń wzorów i kolorów ich atrakcyjność znacznie wzrasta.

Modny czy użyteczny gadżet?

Ze względu na swoje właściwości, deski do krojenia na szkle są warte uwagi. Ich użyteczność jest potwierdzona przez wieloletnie doświadczenie i testowanie, a modne wzornictwo sprawia, że można je dopasować do dowolnego wystroju. Można więc zaryzykować stwierdzenie, że to zarówno modny, jak i użyteczny gadżet każdej pani domu.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 głosów
Oceń artykuł:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Read Previous

Proste w obsłudze, szybkie i intuicyjne narzędzie do wykonywania dokumentacji technicznej okien

Read Next

Wybór okien do wymarzonego domu – jak zacząć i co warto wiedzieć?

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments