Jaka hala na warsztat samochodowy

Warsztaty samochodowe cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno jako małe przedsięwzięcia podejmowane przez osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą jak i przez firmy prowadzące duże warsztaty i serwisy samochodowe. Aby prowadzić warsztat samochodowy trzeba mieć na to miejsce i obiekt, w którym bezpiecznie można przeprowadzać prace naprawcze. Bez względu na to, czy warsztat ma być duży czy mały tzw. „podwórkowy”, jako miejsce na jego prowadzenie doskonale sprawdzi się hala stalowa. Można ją dostosować zarówno pod względem wymiarów jak i wyposażenia, a co więcej w każdej chwili można ją powiększyć, zdemontować i zmontować w innej lokalizacji, w przypadku gdy np. działalność się rozrasta i potrzebna jest większa powierzchnia i większa liczba stanowisk.

WARSZTAT SAMOCHODOWY W HALI STALOWEJ

Hale stalowe są idealnym rozwiązaniem dla prowadzenia warsztatu samochodowego z wielu względów. Można je dostosować pod względem wymiarów, w zależności czy prowadzony będzie mały warsztat czy też może duży serwis samochodowy z wieloma stanowiskami pracy. Tak samo wjazdy i bramy dostosowuje się do indywidualnych potrzeb, aby zapewnić sprawny przebieg i wysoki komfort pracy.

Hale stalowe wyróżniają się solidną stalową konstrukcją zabezpieczoną przed korozją. Dach i ściany mogą być wykonane np. z płyt warstwowych lub z blachy trapezowej. Płyty warstwowe z kolei mogą mieć różne wypełnienie tj. styropian, pianka poliuretanowa lub wełna mineralna. Szczególnie warte uwagi są płyty z pianką poliuretanową, gdyż charakteryzują się poza właściwościami termoizolacyjnymi, dość dobrą ognioodpornością, co w przypadku warsztatu samochodowego jest bardzo ważne. Budując halę warsztatową warto też pomyśleć o odpowiedniej wentylacji i dodatkowych zabezpieczeniach tj. np. świetliki dachowe z klapami oddymiającymi.

CENA HALI STALOWEJ WARSZTATOWEJ

Cena wyprodukowania i postawienia hali stalowej przeznaczonej na warsztat samochodowy zależy od wielu czynników, między innymi od gabarytów hali, wyposażenia, materiałów z których zostanie wykonany dach i ściany, ilości i wielkości bram i wszelkich innych elementów. Jeśli chcą Państwo poznać cenę hali dostosowanej do Państwa potrzeb, można wypełnić formularz na stronie www.stick-hale.pl/hale-przemyslowe/hale-warsztatowe, na podstawie którego otrzymają Państwo darmową wycenę.

PRODUCENT HAL WARSZTATOWYCH STICK HALE

Decydując się na budowę hali warsztatowej warto nawiązać współpracę z doświadczoną firmą zajmująca się kompleksową realizacją inwestycji. Firma STICK HALE jest czołowym producentem hal stalowych z wieloletnim doświadczeniem. Więcej na temat producenta można znaleźć na stronie www.stick-hale.pl. STICK HALE ma na swoim koncie wiele realizacji w Polsce jak i zagranicą, a co za tym idzie wielu zadowolonych klientów. Zajmuje się kompleksowo budową hal warsztatowych, poczynając od projektu, przez produkcję elementów, aż po montaż hali w miejscu docelowym i serwis powykonawczy.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 głosów
Oceń artykuł:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Read Previous

Dlaczego podnośniki oraz inny sprzęt budowlano – montażowy w Norwegii lepiej wynająć niż kupić?

Read Next

Okucia antypaniczne – wspierają bezpieczną ewakuację

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments