Kamera kopułkowa Dahua – zadbaj o bezpieczeństwo swojego domu

Posiadanie domu to nie tylko wygoda i możliwość “bycia na swoim”. To także potrzeba wzmożonej ochrony swego domostwa. Wiąże się to często z faktem, że domy nie mieszczą się w ścisłej zabudowie i aglomeracji miejskiej. Przez to są łakomym kąskiem dla złodziei, którzy widzą w tym możliwość na bezpieczniejsze włamanie. Jednak wykorzystanie nowoczesnych technologii jak alarm, czy kamera kopułkowa Dahua sprawiają, że złodziej nie dostanie się niepostrzeżony, o ile nie odpuści włamania wcześniej.

Kamera kopułkowa Dahua pomoże Ci strzec domu

Kiedyś ludzie kupowali duże lub agresywne psy do strzeżenia posesji. Te niestety szczekały nie tylko na włamywaczy, ale i na gości. Dzisiaj na szczęście nie ma potrzeby posuwać się już do takich rozwiązań.

Kamera kopułkowa Dahua to świetny stróż dla Twojej posesji. Jest nie tylko dyskretny, ale pozwoli na zarejestrowanie zdarzenia i w razie konieczności, dostarczenia materiałów ułatwiających schwytanie włamywacza.

Kamera kopułkowa to świetne rozwiązanie do domów, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Jest to dość istotne ponieważ często klientom wydaje się, że system monitoringu zewnętrznego wiąże się z wielkimi, tubowymi kamerami przemysłowymi.

Kamera kopułkowa to przede wszystkim niewielki rozmiar, który sprawia iż elewacja nie jest oszpecona dodatkowym elementem. Można ją zamontować zarówno na pod dachem jak również na elewacji budynku. W przypadku zewnętrznej instalacji ważne jest, aby wybrać model który posiada odpowiednie normy odporności na czynniki zewnętrzne. Jeżeli kupiec nie jest pewien, może skontaktować się ze sklepem, którego oferta go interesuje.

Dodatkowo kamery prócz nagrywania samego obrazu mogą nagrywać także dźwięk. Jest to przydatne, gdy np. zostawiamy dzieci same w domu, a chcemy wiedzieć co dzieje się w domu poza samym obrazem. Jest to również dobra opcja w przypadku zatrudniania osób z zewnątrz do obsługi domu.

Dla osób ceniących sobie równie dobrą widoczność w nocy, powinni wybrać model z możliwie najdalszym doświetleniem IR. Jest to szczególnie ważne w przypadku kamer kopułkowych, które montowane są na zewnątrz domostwa.

Kamera kopułkowa Dahua w zależności od potrzeb oferuje możliwości użycia w różnych warunkach. Wybierając odpowiedni model, a nawet kilka, można w pełni okamerować swój dom i posesję.

Gdzie kupić kamerę kopułkową Dahua

Zakupy przez internet nie tylko pozwolą na zaoszczędzenie czasu, ale także sprawią, że kupujący uniknie niepotrzebnego ryzyka związanego z sytuacją epidemiologiczną w kraju. Szeroki asortyment produktów firmy Dahua można znaleźć w sklepie www.b2b.dts-system.pl

Jeżeli w dalszym ciągu wybór odpowiedniego modelu będzie problemem – skontaktuj się z obsługą sklepu, a oni na pewno w sposób profesjonalny doradzą najlepsze rozwiązanie.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 głosów
Oceń artykuł:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Read Previous

Jaki są zalety mebli kuchennych na wymiar?

Read Next

Ekogroszek workowany – ciepło i organizacja

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments