Klucz master – mistrzowskie rozwiązanie problemów z kluczami

Jeżeli posiadasz firmę, która mieści się w biurowcu, to doskonale wiesz, że wiąże się to nierozerwalnie z dbaniem o bezpieczeństwo swoich pomieszczeń. Co za tym idzie, zgodnie z obecnymi przepisami, posiadając dokumentację w biurze, musisz zadbać o odpowiednie ich zabezpieczenie.

System MASTER KEY, czyli jak ułatwić sobie życie

Będąc właścicielem, raczej nie masz klucza tylko do swojego biura. Zazwyczaj taka osoba posiada je do każdego pomieszczenia, każdej szafki, czy obiektu zamykanego na kłódkę. W związku z tym nagle nasz pęk kluczy robi się pokaźny, niczym u pani woźnej, ze szkoły do której uczęszczaliśmy.

Czy nie lepiej zatem pozwolić sobie na wygodę i otwierać każdy zamek… jednym kluczem? Brzmi to jak futurystyczny wymysł, ale jest do zrealizowania w rzeczywistości dzięki rozwiązaniu systemu MASTER KEY.

Dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii i rozwiązań, można dostosować wkładki zamkowe w taki sposób, że przy pomocy jednego klucza, otworzymy zarówno drzwi do pokoju, szafkę z dokumentami, czy kłódkę do drzwi magazynowych.

Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest monitorowanie ile kluczy aktualnie znajduje się w użyciu. Jest to związane z faktem, że klucze zabezpieczone są przed nieautoryzowanym dorobieniem, co oznacza, że tylko osoba uprawniona może dorobić klucz.

Warto tu także zaznaczyć, że wkładki mogą zostać dostosowane w taki sposób, że nie każdym kluczem, będzie dało się otworzyć wszystkie wkładki. Możemy wtedy zastosować poziomowanie kluczy, dzięki czemu właściciel będzie miał dostęp do wszystkiego, ale np. szeregowy pracownik biurka, tylko do swojego pokoju i szafki.

Zastosowanie nie tylko w biurze

Wspomniane na początku biuro, miało posłużyć jako przykład zastosowania tego rozwiązania w firmach. Nie mniej jednak takie rozwiązanie sprawdzi się nie tylko w biurze, ale także na placu budowy, w magazynach i innych obiektach, które wymagają ze względów bezpieczeństwa czy przepisów państwowych, zabezpieczenia miejsca lub przedmiotów.

Taki system znajdzie zastosowanie również w naszych domach czy mieszkaniach. Takowe wkładki mogą być zamontowane w furtce do posesji, drzwiach garażowych i wejściowych, dzięki czemu powrót do domu nie wiąże się z przerzuceniem kluczy w rękach. Również wewnątrz domu możemy zastosować to rozwiązanie i np. zamykać na klucz pomieszczenia, do których dzieci nie powinny mieć dostępu.

Jak widać rozwiązanie oferowane przez MASTERKEY z Poznania, może znacząco ułatwić nam życie, a dodatkowo zapewnić większe poczucie bezpieczeństwa związane z tym, że posiadamy certyfikowane zabezpieczenia, a dodatkowo mamy pewność, że nikt naszych kluczy nie dorobi sobie od tak.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 głosów
Oceń artykuł:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Read Previous

Zainwestuj w mieszkanie na Nowym Felinie!

Read Next

Nadaj wnętrzom charakteru dzięki drewnianej podłodze

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments