Klucz Master – poznaj rozwiązanie dla domu i biura

Postęp technologiczny ma jeden podstawowy cel – ułatwiać nam życie. Klucz Master należy do jednych z takich udogodnień. System jednego klucza to innowacyjne podejście do kwestii zabezpieczeń jak również organizacji i administrowania kluczami. Na czym polega jego wygoda i użyteczność?

Jeden klucz – kilka zamków

Klucz Master rozwiązuje jeden z trapiących wiele osób problemów. Niewygody posiadania wielu kluczy. Problem ten w szczególności dotyczy dorosłych, którzy noszą przy sobie klucze do domu/mieszkania, garażu, furtki, bramy, skrzynki pocztowej, itp. Jeżeli nie ma gdzie ich schować, często upycha się je po kieszeniach, co nie jest ani wygodne, ani estetyczne dla naszego wyglądu.

Wykorzystując system jednego klucza można sprawnie rozwiązać problem posiadania różnych kluczy do różnych zamków. Należy pamiętać, że system jednego klucza opiera się o jeden poziom. Oznacza to, że jeden klucz będzie mógł otworzyć każdy zamek do którego będzie pasował. Rozwiązanie takie jest dedykowane dla mieszkańców jednego gospodarstwa domowego lub biura w którym pracownicy posiadający klucz mają dostęp do wszystkich pomieszczeń z odpowiednim zamkiem.

Klucz Master to rozwinięcie platformy systemu jednego klucza. W przeciwieństwie do niego pozwala na wypoziomowanie kluczy. W ten sposób jeden klucz w zależności od dostosowania, będzie mógł otwierać tylko poszczególne zamki. Np. domownicy mogą otworzyć zamek do furtki, garażu i domu, ale ogrodnik będzie mógł otworzyć tylko furtkę oraz garaż. W ten sposób mając jeden klucz, poszczególni ich użytkownicy mają zróżnicowany dostęp do miejsc i pomieszczeń, a osoba administrująca kluczami – doskonale wie, kto jaki posiada.

Zarówno Klucz Master jak i system jednego klucza posiadają pewne zabezpieczenie, które dodatkowo podnosi atrakcyjność tego rozwiązania. Klient decydując się na wybór odpowiednich modeli wkładek, zyska także ochronę w zakresie dorabiania kluczy. Wynika to z faktu, że niektóre modele posiadają ochronę prawną poprzez znak towarowy i zgłoszenie patentowe. Dzięki temu nikt nie dorobi klucza, bez wiedzy właściciela.

Gdzie zamówić Klucz Master

Klucz Master i system jednego klucza można zamówić w firmie MASTERKEY, która specjalizuje się w rozwiązaniach związanych z zamkami i kłódkami.

Klient przed złożeniem zamówienia musi dostarczyć plan klucza, który będzie podstawą do wykonania usługi. Dzięki temu klient będzie wiedział, jakie produkty będą dla niego odpowiednie.

Na takich stronach warto zapoznać się ze szczegółową specyfikacją, by dokonać trafnego wyboru i cieszyć się wygodą, komfortem i bezpieczeństwem.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 głosów
Oceń artykuł:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Read Previous

Jak zaplanować oświetlenie do kuchni, aby doświetlić każdą strefę? Praktyczny poradnik i garść inspiracji

Read Next

Jaki piec centralnego ogrzewania do domu

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments