Magazyny samoobsługowe we Wrocławiu – 5 rzeczy, które musisz o nich wiedzieć

Rynek magazynowy w Polsce jest w doskonałej kondycji. Najważniejszym jego ośrodkiem jest Warszawa, ale Wrocław również jest w ścisłej czołówce krajowej. Ważnym czynnikiem przyczyniającym się do jego rozwoju jest usługa self storage.

Możliwość zawarcia umowy na krótki termin

Usługa self storage polega na wynajmowaniu powierzchni magazynowych w specjalnie do tego przystosowanych obiektach. Magazyny te często określane są mianem mini przechowalni. Dużym ich plusem jest to, że umowę można zawrzeć na krótki termin, np. w firmie Kangu Self Storage minimalny okres najmu to 7 dni.

Nie tylko dla klientów biznesowych

Dość często można się zetknąć z przekonaniem, że wynajem powierzchni magazynowych to usługa adresowana wyłącznie do firm. Tymczasem nie jest to prawdą, o czym zdążyło się przekonać wielu mieszkańców Wrocławia. Magazyny samoobsługowe dostępne są również dla klientów indywidualnych borykających się z problemem przechowywania swoich rzeczy z uwagi na ograniczoną przestrzeń mieszkalną.

Powierzchnia adekwatna do konkretnych potrzeb

Samoobsługowe magazyny na wynajem mają różne powierzchnie, co ułatwia dopasowanie ich do konkretnych wymogów. Przykładowo na potrzeby osób prywatnych czy małych firm zazwyczaj wystarczające okazują się boksy o powierzchni 1-2 m kw. Oczywiście istnieje opcja wynajęcia znacznie większej przechowalni – nawet ponad 20-metrowej.

Różnorodność zastosowań

Magazyny samoobsługowe służą do przechowywania różnych rzeczy, m.in. firmowych dokumentów, produktów sprzedawanych w sklepach internetowych, mebli, urządzeń RTV i AGD, ubrań, sprzętu sportowego etc. Magazyn samoobsługowy to znakomite rozwiązanie dla wielu firm, ale i dla osób prywatnych, które nierzadko mają problem z tym, co zrobić z rzeczami na czas remontu, dłuższej podróży czy przeprowadzki.

Atrakcyjne stawki

Ile trzeba zapłacić za samoobsługowe magazyny? Wrocław jest pod tym względem tańszy niż Warszawa. W stolicy Dolnego Śląska średnia cena za boks o powierzchni 1 m kw. wynosi ok. 100 zł netto miesięcznie.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 głosów
Oceń artykuł:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Read Previous

Panele Winylowe – 5 najważniejszych zalet

Read Next

Sadzonki borówki amerykańskiej – w ogrodzie i na plantacji

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments