Master Key System – wszystkie zamki pod jednym kluczem

Dzisiaj wszystko trzymamy pod kluczem. Zarówno w przenośni jak i w rzeczywistości. Jednak im więcej takich obiektów mamy, tym więcej kluczy zaczyna się pojawiać w naszym pęku. Z racji, że życie należy sobie ułatwiać, a nowoczesne technologie do tego zachęcają, możemy mieć wszystkie zamki w zasięgu jednego klucza.

Master Key System bezpieczeństwem dla domu i firmy

Dbanie o bezpieczeństwo miejsca w którym się mieszka lub przebywa, często jest priorytetem dla wielu osób. Inwestujemy w drzwi czy okna antywłamaniowe, alarmy, monitoring, a zdarza się zapomnieć o jednym z najistotniejszych elementów zabezpieczeń – zamku. Tutaj pojawia się Master Key System.

Wybijanie szyb jest dość głośną czynnością, która może zwrócić uwagę sąsiadów. Dlatego często włamywacze dostają się do lokali przy pomocy drzwi. Ofiarą ich działań najczęściej pada zamek, który można uszkodzić poprzez odwiercenie, otwieranie  poprzez  techniki manipulacyjne, bumping czyli tzw metodę młoteczkowania lub wyłamanie. Ostatnia metoda jest często stosowaną techniką.

Dlatego należy zadbać o to, by zamek nie był łatwy do sforsowania. Dzięki temu mamy większe prawdopodobieństwo, że nim włamywacz dostanie się do wnętrza, zawiadomiona policja zdąży dojechać, włamywacz zniechęci się i odpuści rabunek lub nie dokona nawet uszkodzenia zamka, gdyż narzędzia okażą się nie wystarczające.

System jednego klucza to wygoda

Prócz walorów bezpieczeństwa, jakie daje system jednego klucza, to także spore ułatwienie w organizacji i zarządzaniu nimi.

Dzięki możliwości dostosowania wkładek, nie będzie już potrzeby noszenia oddzielnych kluczy do domu, garażu, bramy, furtki czy pozostałych pomieszczeń w domu. Wszystko to jest możliwe do otworzenia jednym kluczem. Dzięki temu problem wypchanych kieszeni w spodniach znika, a w przypadku pań, dzwoniących w torebce kluczy.

To także świetne rozwiązanie do firmy, gdyż mając w biurze kilkanaście pomieszczeń, musimy posiadać do nich kilkanaście kluczy, a te następnie odpowiednio oznaczyć. Z jednym kluczem ten problem znika. Dodatkowo możemy pokusić się o wypoziomowanie wkładek i kluczy, co oznacza, że niektórych miejsc czy szafek, nie otworzy nikt poza osobami posiadającymi odpowiedni rodzaj klucza, np. szef.

Wykorzystujący Master Key System, mamy także możliwość monitorowania, ile faktycznie kluczy znajduje się w “obrocie”. Są one zabezpieczone przed nieautoryzowanym dorabianiem, co eliminuje problem posiadania przez np. pracowników, nadprogramowych sztuk.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 głosów
Oceń artykuł:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Read Previous

Waga rzetelnie przeprowadzonej archiwizacji

Read Next

Mieszkanie w Lublinie

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments