Nowe mieszkania w Lublinie – dobre miejsce na inwestycje

Lublin to idealne miasto pod inwestycje związane z wynajmowaniem mieszkań. Z racji dużej ilości uczelni w tym mieście, warto poważnie rozważyć zakup nowego mieszkania w Lublinie z przeznaczeniem na wynajem. Dlaczego?

Nowe mieszkania w Lublinie

Nowe mieszkania w Lublinie to możliwość uzyskania dodatkowego źródła dochodu. Z racji wspomnianych rozlicznych uczelni, w Lublinie jest duży popyt na mieszkania, którego mogą wynajmować studenci.

Kupując nowe mieszkanie, nabywca ma świadomość co dokładnie kupuje. Wynika to z dostępu do dokumentacji technicznej, rozmowy z przedstawicielami inwestora i bycia na bieżąco z postępami budowy.

Kolejnym plusem jest możliwość wprowadzenia zmian w kwestii przestrzeni w mieszkaniu. Większość deweloperów dopuszcza ingerencję kupującego w plan mieszkania. Jest to ważne dla osoby chcącej wynajmować mieszkanie, ponieważ może zagospodarować przestrzeń pod swoją koncepcję wynajmu.

Nie można również zapomnieć o aspekcie odbioru mieszkania w stanie surowym. Jest to wbrew pozorom dobra sytuacja. Dzięki temu kupując nowe mieszkanie, nabywca może je zaadaptować wewnątrz w równie nowoczesnym stylu, co tylko podniesie wartość, a to z kolei wysokość pobieranego czynszu.

Nie bez znaczenia jest także fakt, że nowe mieszkania w Lublinie to także nowe osiedla. W związku z tym są one dostosowane do obecnych potrzeb mieszkańców. Odpowiednia ilość miejsc parkingowych, tereny zielone czy lokalizacja, to jedne z licznych elementów składowych wpływających na potencjalne zainteresowanie przyszłego wynajmującego.

Pamiętajmy, że w razie przyszłościowej zmiany planów, sprzedaż nowszego mieszkania będzie generować większy zysk. Dodatkowo wybierając mieszkanie w dobrej lokalizacji, nabywca zyska dodatkową kartę przetargową. Takie nieruchomości jak np. Orkana Residence, dzięki swojemu położeniu na mapie Lublina, będą idealnym miejscem do zamieszkania przez studentów. Bliskość węzłów komunikacyjnych, wielkopowierzchniowe sklepy w okolicy (Kaufland czy E. Leclerc) umożliwą zrobienie zakupów na tydzień w jednym miejscu. Dodatkowo bliskość szpitala również jest atutem przy niespodziewanych wypadkach.

Od kogo kupić nowe mieszkania w Lublinie?

Sprawdź, który deweloper w Lublinie ma dla Ciebie odpowiednia ofertę.

Pamiętać należy, o ww. aspektach, które w sposób znaczący będą mieć wpływ na to, jak duże zainteresowanie wzbudzi Twoja oferta.

Wiadomym jest, że takie mieszkanie pod wynajem wybiorą studenci bardziej majętni, dlatego powinno się myśleć ich kategoriami. Dzięki temu o wiele łatwiej będzie spełnić oczekiwania przyszłego nabywcy, a tym samym zyskać klienta.

Sprawdź ofertę Żagiel Dom i znajdź odpowiednie mieszkanie pod swoją inwestycję!

5/5 - (2 votes)

Read Previous

Ekogroszek workowany – ciepło i organizacja

Read Next

Co to jest rekuperacja?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *