Nowe mieszkania w Lublinie

Rynek nieruchomości w Lublinie ciągle się rozrasta. Nowe inwestycje, i co za tym idzie, nowe bloki wyrastają jak “grzyby po deszczu”. Zatem jeżeli w niedługim czasie będzie poszukiwał nowego mieszkania warto przemyśleć, gdzie dokładnie chciałbyś zamieszkać.

Nowe mieszkanie – nowe budownictwo

Postęp widzimy i odczuwamy na każdym kroku. Nie mniej zauważalne jest to w budownictwie. Nowoczesne materiały, współczesny styl, rozwiązania przystosowane pod potrzeby obecnych czasów. To sprawia, że zakup nowego mieszkania jest niezwykle atrakcyjny.

Obecnie budowanie nowych budynków, to proces przebiegający z iście chirurgiczną precyzją. Nowoczesne urządzenia eliminują wiele problemów wynikających z niedokładnych pomiarów, czy braku możliwości sprawdzenia danego problemu. Dzięki temu otrzymujemy produkt, który spełnia nasze oczekiwania.

Szukając mieszkania, dobrze byłoby również zwrócić uwagę na plan zagospodarowania przestrzennego otoczenia wokół budynku, oraz w jakiej części miasta się znajduje. Pamiętajmy, że tereny zielone wokół naszego budynku to nie tylko element estetyczny, ale także niższe temperatury (beton i kostka nie będą tak akomodować ciepła, a w dalszej części oddawać), jak również miejsce do uprawiania sportów rekreacyjnych.

Okolica jest równie ważna

Pamiętajmy, że przy obecnych możliwościach komunikacyjnych, nie ma już takiej potrzeby kupowania mieszkań w centrum lub okolicy, by mieć dostęp do dobrej komunikacji miejskiej, czy sklepów, szkół, czy przedszkoli.

Nowe budynki, a co za tym idzie nowe mieszkania lokowane są w odpowiednich częściach miasta, dzięki czemu nawet mieszkając na obrzeżach, nie musimy zamartwiać się o udogodnienia w codziennym funkcjonowaniu.

Mieszkania na obrzeżach mają również jeden niewątpliwy atut – są z dala od miejskiego zgiełku. Decydując się np. na nowe mieszkanie na Felinie, posiadamy komfort bycia odseparowanym od głośnych miejskich osiedli, będących integralną częścią miasta, zachowując przy tym, pełną wygodę (komunikacja miejska, placówki edukacyjne, galerie handlowe, sklepy) metropolitalnego życia.

Dodatkowa wartość ukryta

Kupując mieszkanie od dewelopera, spotyka Cię miła niespodzianka. W przeciwieństwie do zakupu mieszkania z rynku wtórnego… nie musisz płacić podatku od czynności cywilnoprawnych. Dzięki temu zaoszczędzasz 2% kwoty wartości nieruchomości, które normalnie musiałbyś oddać do urzędu skarbowego.

Mieszkanie od dewelopera to także możliwość zaadaptowania go pod swoje potrzeby. Jeżeli dana ściana jest nam potrzebna lub zbędna, możemy to skonsultować z deweloperem i dzięki temu, już od momentu odebrania kluczy, cieszyć się mieszkaniem, które wystarczy wykończyć i umeblować.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 głosów
Oceń artykuł:

Read Previous

Kamera kopułkowa, czyli Twoje trzecie oko

Read Next

Jeden klucz do wszystkiego

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments