Płytki do łazienki- czym się kierować przy wyborze?

Jeśli przymierzasz się do remontu łazienki – jednym z najważniejszych wyborów są płytki. Trzeba przyznać, że oferty miejsc takich jak sklep z płytkami Twojelazienki.pl robią wrażenie, ale równocześnie też komplikują cały wybór. Aby to ułatwić udostępniamy w tym miejscu garść wskazówek na temat wyboru płytek łazienkowych, dzięki którym łatwiej podejmiesz decyzję.

Płytki łazienkowe – zdecyduj czego szukasz!

Zazwyczaj, kiedy rozpoczynamy remont łazienki, mamy w głowie już wizję płytek, o których marzymy i chcemy je uwzględnić w naszym projekcie. Czasami są to naprawdę wyjątkowe i charakterystyczne opcje, jak płytki łazienkowe Tubądzin, a czasem proste i skromne, jak płytki łazienkowe Opoczno. Tak czy inaczej, musisz mieć swoją wymarzoną wizję, by użyć jej jako punktu wyjścia dla tych, które ostatecznie wybierzesz do projektowania łazienki.

Zasada – nie więcej niż 3 kolory/wzory płytek

Staraj się nie dawać do swojej łazienki więcej niż 3 różnych płytek – choćby nie wiem jak piękne były płytki łazienkowe Paradyż, które przeglądasz. Wymieniony w akapicie powyżej wybór, potraktuj jako punkt wyjścia, użyj go do podjęcia decyzji w sprawie innych płytek, które uwzględnisz w swoim projekcie.

Jeśli chcesz mieć naprawdę wyjątkowy kolor lub wzór, który będzie centralnym punktem całego projektu, wyciągnij z niego bardziej subtelne kolory, aby zastosować je w kafelkach dopełniających ten projekt. Jeśli jednak twój pierwszy wybór jest naprawdę minimalistyczny – możesz dodać interesujący element np. kolorowe płytki łazienkowe Cersanit – aby nieco ożywić całą przestrzeń. Pamiętaj też, że nie musisz samotnie się mierzyć z tym wyborem – w sklepach takich jak https://www.twojelazienki.pl/, zawsze możesz liczyć na grono chętnych do pomocy fachowców.

Jeśli chodzi o połączenia kolorystyczne absolutne pewniaki to:

  • biel i czerń,
  • szary i fiolet,
  • czerwień i czerń.

Pamiętaj też, że to tylko wskazówka. Nie bój się łamać zasad – jeśli masz na to ochotę. W końcu to Twoja łazienka i to Ty musisz się w niej czuć najlepiej.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 głosów
Oceń artykuł:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Read Previous

Zestaw konferencyjny, czyli komunikacja na najwyższym poziomie

Read Next

Płyta OSB – cena, rodzaje i zastosowanie

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments