Poznaj ofertę Sterownikitech.pl i wybierz sterowniki firmy TECH, Fibaro, Salus lub EUROSTER!

Sklep internetowy Sterownikitech.pl oferuje szeroki wybór urządzeń sterujących z zakresu nowoczesnej automatyki budynkowej. Firma jest dystrybutorem produktów wielu uznanych polskich i zagranicznych marek. Dzięki szybkiemu reagowaniu na zmieniające się potrzeby rynkowe i stałemu rozbudowywaniu asortymentu udało się stworzyć ofertę odpowiadającą potrzebom najbardziej wymagających klientów. Sterownikitech.pl szczyci się współpracą z takimi producentami jak TECH, FIBARO, EUROSTER, SALUS i TATAREK.

Sterowniki TECH

Firma TECH jest niekwestionowanym liderem w produkcji nowoczesnych urządzeń do sterowania pracą instalacji centralnego ogrzewania. Oferta obejmuje między innymi wysokiej jakości sterowniki podłogowe, sterowniki grzejnikowe i regulatory pokojowe. Firma zajmuje się zarówno projektowaniem, jak i produkcją zaawansowanych technicznie sterowników do kotłów CO zasilanych różnymi rodzajami paliwa.Sterownikitech

Kilkanaście lat doświadczenia w branży zaowocowało bogatą ofertą nowoczesnych urządzeń mikroprocesorowych. Regulatory TECH wyróżnia solidność wykonania i łatwość obsługi. Dzięki stosowaniu takich urządzeń możemy znacząco obniżyć koszty eksploatacji budynku. Niższe rachunki za ogrzewanie, mniejsza ilość zużywanego opału, a przy tym wygoda i komfort na co dzień – to wszystko zapewnią nam sterowniki firmy TECH.

Kliknij i wybierz sterowniki firmy TECH >>> https://sterownikitech.pl/sklep,1,tech.html

Sterowniki FIBARO

Polska firma FIBARO oferuje swoim klientom innowacyjne rozwiązania z zakresu smart home. Stworzony przez nią system inteligentnej automatyki domowej jest uznawany za jeden z najnowocześniejszych na świecie. Produkty FIBARO mogą być wykorzystywanie do sterowania bramami i roletami, regulowania temperatury w pomieszczeniach, zabezpieczenia posesji pod nieobecność domowników i optymalizacji zużycia energii wykorzystywanej na oświetlenie budynku. Dzięki zaawansowanej automatyce domowej budynek może być bezpieczny, wygodny i tani w utrzymaniu jak jeszcze nigdy dotąd. Możliwości instalacji inteligentnych FIBARO są ogromne, a takie systemy są niezwykle przydatne na co dzień.

Kliknij i wybierz sterowniki firmy FIBARO >>> https://sterownikitech.pl/sklep,13,fibaro.html

Sterowniki SALUS

SALUS Controls jest znaną na całym świecie międzynarodową firmą z siedzibą w Hong-Kongu. Specjalizuje się w produkcji nowoczesnych urządzeń do sterowania klimatyzacją, elektroniką domową i instalacjami centralnego ogrzewania. Dzięki prostym w obsłudze cyfrowym regulatorom temperatury z łatwością zapewnimy sobie komfort cieplny w całym domu. Rozwiązania oferowane przez SALUS pozwalają na połączenie poszczególnych komponentów automatyki domowej w jeden centralnie sterowany system, dzięki czemu możemy w pełni wykorzystać wszystkie możliwości inteligentnego budynku. Urządzeniami możemy zarządzać również zdalnie, nawet pod naszą nieobecność w mieszkaniu. Do ich obsługi wystarczy prosta aplikacja zainstalowana w telefonie lub tablecie.

Kliknij i wybierz sterowniki firmy SALUS >>> https://sterownikitech.pl/sklep,4,salus.html

Sterowniki EUROSTER

Dzięki niezawodnym sterownikom marki EUROSTER możemy w prosty sposób zarządzać pracą wszelkiego rodzaju urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych. Polska firma EUROSTER zajmuje się produkcją przewodowych i bezprzewodowych regulatorów temperatury wykorzystywanych w domach i biurach. Ideą przyświecającą działalności firmy jest tworzenie urządzeń o szerokim spektrum zastosowania. Sterowniki EUROSTER wyposażone są w funkcję automatycznego dostosowywania się do warunków panujących w pomieszczeniu. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość pracy bezprzewodowej, dzięki czemu instalacja jest prosta i bardzo szybka. Produkty dostępne są w wielu wariantach, co pozwala na zaprogramowanie optymalnego harmonogramu działania (np. ustalenie trybu dziennego, nocnego, ekologicznego itd.).

Kliknij i wybierz sterowniki firmy EUROSTER >>> https://sterownikitech.pl/sklep,2,euroster.html

TATAREK

Działalność firmy TATAREK od wielu lat koncentruje się na produkcji urządzeń i akcesoriów z zakresu automatyki użytkowej. Asortyment obejmuje szeroki wybór zasilaczy sieciowych, ładowarek, przetwornic i odstraszaczy ultradźwiękowych oraz różnego rodzaju komponentów do obsługi instalacji grzewczych (w tym kominków z płaszczem wodnym i kotłów zasypowych). Wszystkie produkty TATAREK spełniają europejskie normy bezpieczeństwa i posiadają stosowne certyfikaty (CE, ISO 9001:2008).

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 głosów
Oceń artykuł:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Read Previous

Ogrzewanie domu tanie i ekologiczne? Sprawdzamy kotły na ekogroszek 5. klasy

Read Next

Czy to dobry moment na zakup apartamentu inwestycyjnego?

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments