Poznaj ofertę Sterownikitech.pl i wybierz sterowniki firmy TECH, Fibaro, Salus lub EUROSTER!

Sklep internetowy Sterownikitech.pl oferuje szeroki wybór urządzeń sterujących z zakresu nowoczesnej automatyki budynkowej. Firma jest dystrybutorem produktów wielu uznanych polskich i zagranicznych marek. Dzięki szybkiemu reagowaniu na zmieniające się potrzeby rynkowe i stałemu rozbudowywaniu asortymentu udało się stworzyć ofertę odpowiadającą potrzebom najbardziej wymagających klientów. Sterownikitech.pl szczyci się współpracą z takimi producentami jak TECH, FIBARO, EUROSTER, SALUS i TATAREK.

Sterowniki TECH

Firma TECH jest niekwestionowanym liderem w produkcji nowoczesnych urządzeń do sterowania pracą instalacji centralnego ogrzewania. Oferta obejmuje między innymi wysokiej jakości sterowniki podłogowe, sterowniki grzejnikowe i regulatory pokojowe. Firma zajmuje się zarówno projektowaniem, jak i produkcją zaawansowanych technicznie sterowników do kotłów CO zasilanych różnymi rodzajami paliwa.Sterownikitech

Kilkanaście lat doświadczenia w branży zaowocowało bogatą ofertą nowoczesnych urządzeń mikroprocesorowych. Regulatory TECH wyróżnia solidność wykonania i łatwość obsługi. Dzięki stosowaniu takich urządzeń możemy znacząco obniżyć koszty eksploatacji budynku. Niższe rachunki za ogrzewanie, mniejsza ilość zużywanego opału, a przy tym wygoda i komfort na co dzień – to wszystko zapewnią nam sterowniki firmy TECH.

Kliknij i wybierz sterowniki firmy TECH >>> https://sterownikitech.pl/sklep,1,tech.html

Sterowniki FIBARO

Polska firma FIBARO oferuje swoim klientom innowacyjne rozwiązania z zakresu smart home. Stworzony przez nią system inteligentnej automatyki domowej jest uznawany za jeden z najnowocześniejszych na świecie. Produkty FIBARO mogą być wykorzystywanie do sterowania bramami i roletami, regulowania temperatury w pomieszczeniach, zabezpieczenia posesji pod nieobecność domowników i optymalizacji zużycia energii wykorzystywanej na oświetlenie budynku. Dzięki zaawansowanej automatyce domowej budynek może być bezpieczny, wygodny i tani w utrzymaniu jak jeszcze nigdy dotąd. Możliwości instalacji inteligentnych FIBARO są ogromne, a takie systemy są niezwykle przydatne na co dzień.

Kliknij i wybierz sterowniki firmy FIBARO >>> https://sterownikitech.pl/sklep,13,fibaro.html

Sterowniki SALUS

SALUS Controls jest znaną na całym świecie międzynarodową firmą z siedzibą w Hong-Kongu. Specjalizuje się w produkcji nowoczesnych urządzeń do sterowania klimatyzacją, elektroniką domową i instalacjami centralnego ogrzewania. Dzięki prostym w obsłudze cyfrowym regulatorom temperatury z łatwością zapewnimy sobie komfort cieplny w całym domu. Rozwiązania oferowane przez SALUS pozwalają na połączenie poszczególnych komponentów automatyki domowej w jeden centralnie sterowany system, dzięki czemu możemy w pełni wykorzystać wszystkie możliwości inteligentnego budynku. Urządzeniami możemy zarządzać również zdalnie, nawet pod naszą nieobecność w mieszkaniu. Do ich obsługi wystarczy prosta aplikacja zainstalowana w telefonie lub tablecie.

Kliknij i wybierz sterowniki firmy SALUS >>> https://sterownikitech.pl/sklep,4,salus.html

Sterowniki EUROSTER

Dzięki niezawodnym sterownikom marki EUROSTER możemy w prosty sposób zarządzać pracą wszelkiego rodzaju urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych. Polska firma EUROSTER zajmuje się produkcją przewodowych i bezprzewodowych regulatorów temperatury wykorzystywanych w domach i biurach. Ideą przyświecającą działalności firmy jest tworzenie urządzeń o szerokim spektrum zastosowania. Sterowniki EUROSTER wyposażone są w funkcję automatycznego dostosowywania się do warunków panujących w pomieszczeniu. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość pracy bezprzewodowej, dzięki czemu instalacja jest prosta i bardzo szybka. Produkty dostępne są w wielu wariantach, co pozwala na zaprogramowanie optymalnego harmonogramu działania (np. ustalenie trybu dziennego, nocnego, ekologicznego itd.).

Kliknij i wybierz sterowniki firmy EUROSTER >>> https://sterownikitech.pl/sklep,2,euroster.html

TATAREK

Działalność firmy TATAREK od wielu lat koncentruje się na produkcji urządzeń i akcesoriów z zakresu automatyki użytkowej. Asortyment obejmuje szeroki wybór zasilaczy sieciowych, ładowarek, przetwornic i odstraszaczy ultradźwiękowych oraz różnego rodzaju komponentów do obsługi instalacji grzewczych (w tym kominków z płaszczem wodnym i kotłów zasypowych). Wszystkie produkty TATAREK spełniają europejskie normy bezpieczeństwa i posiadają stosowne certyfikaty (CE, ISO 9001:2008).

Poprzedni artykuł

Ogrzewanie domu tanie i ekologiczne? Sprawdzamy kotły na ekogroszek 5. klasy

Następny artykuł

Czy to dobry moment na zakup apartamentu inwestycyjnego?

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *