Stalmar – zalety schodów stalowych

Schody stalowe mogą być montowane zarówno w mieszkaniach i domach jednorodzinnych, jak i w hotelach, restauracjach oraz obiektach użyteczności publicznej. Konstrukcje tego typu mają wiele zalet, dzięki którym są stosowane w wielu miejscach, w których ważna jest solidność i odporność na intensywne użytkowanie. Sprawdź, jakie są inne zalety schodów stalowych oferowanych przez Stalmar.

  1. Wytrzymałe schody do różnych obiektów
  2. Schody dopasowane do rozmiarów przestrzeni
  3. Stylowe schody Stalmar do każdego wnętrza

Schody stalowe są alternatywą dla schodów wykonanych z drewna, betonu lub innego materiału. Dzięki nim można stworzyć bezpieczne wejście na antresolę lub wyższe piętro w niemalże każdym wnętrzu. Jeżeli planujesz montaż schodów, poznaj zalety schodów stalowych Stalmar.

Wytrzymałe schody do różnych obiektów

Schody wykonane z metalu lub stali należą do jednych z najsolidniejszych na rynku. Stal jest odporna na intensywne użytkowanie, dlatego sprawdza się nawet w dużych obiektach użyteczności publicznej, do których każdego dnia przychodzą tłumy interesantów. Schody stalowe są niepodatne na ścieranie, a ich powierzchnia łatwo myje się z wielu zabrudzeń. Do czyszczenia stopni bez przeszkód można używać nawet silnych detergentów, które usuwają nie tylko plamy, ale również drobnoustroje chorobotwórcze. Ich zwalczanie jest szczególnie ważne w szpitalach, przychodniach lekarskich oraz w miejscach, w których przebywają duże grupy dzieci (np. przedszkola, szkoły).

Wysoka wytrzymałość schodów stalowych umożliwia ich stosowanie na zewnątrz budynków. Schody zabezpieczone powłoką antykorozyjną sprawdzają się przez długi czas, gdyż są solidnie wykonane i odporne na rdzewienie. Dodatkowo w modelach schodów zewnętrznych Stalmar stosuje się chropowatą powierzchnię, która zwiększa bezpieczeństwo użytkowników w czasie silnych mrozów, opadów śniegu i pojawiającego się oblodzenia. Chropowatość zmniejsza ryzyko poślizgnięcia się na schodach i upadku, mogącego mieć poważne konsekwencje zdrowotne.

Schody dopasowane do rozmiarów przestrzeni

Schody stalowe Stalmar można umieścić niemalże w każdej przestrzeni bez względu na jej rozmiar. Bez trudu dopasuje się je do szerokości i długości klatki schodowej oraz do szczególnych potrzeb użytkowników. Schody ze stali są odpowiednie zarówno do przestronnych korytarzy w urzędach, szkołach i szpitalach, jak i do ciasnych domów jednorodzinnych lub mieszkań. Dzięki możliwości indywidualnego zamówienia projektu schodów, ma się pewność, że gotowe schody będą idealnie dopasowane do wnętrza.

Co ważne, schody z metalu mogą być wyposażone w spocznik lub inne elementy, które ułatwią korzystanie z nich wszystkim użytkownikom. Dodatkowo możliwe jest wykonanie schodów o zaokrąglonym kształcie, które są przeznaczone do niewielkich pomieszczeń. Dzięki nim można umieścić wygodne schody w miejscach, w których brakuje przestrzeni na tradycyjne wejście na piętro lub antresolę.

Stylowe schody Stalmar do każdego wnętrza

W Stalmar można zamówić schody, które są jednocześnie funkcjonalne i stylowe. Metalowe stopnie mogą być wykończone za pomocą drewna, które dodaje ciepła całej aranżacji wnętrza i sprawia, że konstrukcja znakomicie prezentuje się nawet w klasycznym salonie. Stylowe schody ze stali sprawdzają się równie dobrze, gdy zupełnie zmieni się aranżację przestrzeni i jej dotychczasowy styl. Dzięki temu są wyborem na długie lata, nawet dla tych osób, które lubią podążać za modą i często zmieniać meble oraz dodatki w swoim domu lub mieszkaniu.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 głosów
Oceń artykuł:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Read Previous

Jak urządzić sypialnię na poddaszu?

Read Next

Czy używane auto w leasing jest korzystną ofertą?

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments