Szklany panel do kuchni – nowoczesne dekoracje domu

Dekoracja kuchni bardzo często bywa komplikowana. Często okazuje się, że na bardzo ograniczonej przestrzeni, trzeba zadbać o to, by kolory oraz materiały były do siebie dopasowane i razem tworzyły oryginalną, spójną kompozycję. Dlaczego warto przemysleć opcję kuchennych paneli na szkle?

Ze względu na czynności wykonywane w kuchni, materiały jakich użyjemy będą musiały być odporne na wodę, wilgoć i zabrudzenia, spowodowane pryskającym olejem czy sosem do spaghetti. Prostą oraz tanią opcją dekoratorską dla kuchni będzie wykorzystanie kuchennych paneli na szklew miejsce tradycyjnych kafelek.

JAK ZAINSTALOWAĆ PANEL SZKLANY W KUCHNI?

  • Przed montażem powinieneś pozbyć się  starych kafelek, rzadko zdarza się, że powierzchnia jest wystarczająco płaska aby umieścić swój szklany panel  na niej bezpośrednio.
  • Upewnij się, że wybrałeś panel kuchenny ze szkła, który kolorem pasować będzie do wnętrza lub dopasuj kolorystykę swojej kuchni tuż po tym, jak zamontujesz szklany panel. 
  • Jeśli twoja akrylowa dekoracja została docięta do poprawnych wymiarów, zamontowanie jej nie powinno sprawić trudności

KILKA KORZYŚCI SZKLANYCH PANELI KUCHENNYCH

  • Szklany panel czyści się zdecydowanie łatwiej niż kafelki. Nie trzeba także martwić się o nasze fugi i o ich odprysk czy przebarwienie. Akryl ma takie właściwości, że nie zachodzi pleśnią.
  • Panel ścienny ze szkła to nowoczesna metoda na odświeżenie swojej kuchni, a także stylowa ścienna dekoracja, która nada unikatowego blasku.
  • Montaż panelu kuchennego na szkle pozwoli zaoszczędzić zdecydowanie więcej czasu, niż montaż tradycyjnych kafelek.
  • Kolorowe kafelki potrafią być kosztowne, mają również bardzo ograniczone możliwości kolorystyczne. Szklany panel kuchenny pozwala na stworzenie oryginalnej dekoracji ściennej w tej samej lub nawet niższej cenie.

Odnowienie wizerunku swojej kuchni za pomocą szklanego panelu jest idealnym wyjściem, jeśli zależy nam na oszczędności czasu oraz pieniędzy. To nowoczesne rozwiązanie sprawi, że nigdy więcej nie wrócicie do tradycyjnych kafelek. Zapoznajcie się z naszą ofertą paneli kuchenny na szkle, dostępną pod adresem: https://www.tulup.pl/panele-kuchenne

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 głosów
Oceń artykuł:

Read Previous

Jaki wybrać daszek na balkon?

Read Next

Biuro idealne, czyli jakie?

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Basia_Glogow
Basia_Glogow
3 lat temu

Coś pięknego, bardzo proszę o wrzucenie większej ilości kompozycji