Zainwestuj w mieszkanie na Nowym Felinie!

W dzisiejszych czasach ciężko o stabilne źródła do inwestycji. Duże wahania kursów walut czy kruszców, szybko zmieniające się trendy na giełdzie, sprawiają że bezpieczne lokowanie pieniędzy jest coraz trudniejsze. Niezmiennie jednak w tej sprawie sprawdzają się inwestycje mieszkaniowe. Dlaczego?

Nieruchomość to nieruchomość

Od lat jednym ze sposobów inwestowania pieniędzy i tym samym zapewnienie sobie stałego przychodu, jest wynajmowanie mieszkań. Jest to praktyka o tyle bezpieczna, że rynki nieruchomości są dość odporne na sytuacje rynkowe. Ludzie zawsze będą musieli coś jeść, pić, i gdzieś mieszkać. To sprawia, że szanse, iż inwestycja będzie nietrafiona są niewielkie.

Oczywiście należy pamiętać, że wysokość opłaty jaką możemy zażądać od najmującego, musi być współmierna do tego, co lokal oferuje. Dlatego opłacalnymi inwestycjami w tym przypadku są nowe mieszkania.

Jeżeli zatem mamy możliwość poczynienia takiej inwestycji, powinniśmy zastanowić się nad tym, czego potencjalny nabywca może oczekiwać. Cały czas jednak musimy mieć przed oczami maksymalizację zysku z nieruchomości.

Nowe budownictwo to dostosowanie pod obecne standardy

Kupując mieszkanie z rynku pierwotnego, jako najemca zyskujemy trzy podstawowe atuty: po pierwsze – mieszkanie jesteśmy w pewnym stopniu zaadaptować do naszych potrzeb, po drugie – jesteśmy pierwszym właścicielem, co dobrze prezentuje się w ogłoszeniu, po trzecie – nowy blok, to taki który spełnia oczekiwania współczesnego najemcy i lokatora.

Ludzie uciekając od zatłoczonego centrum, często poszukują mieszkań nawet na obrzeżach miasta, ale z dobrym dojazdem i połączeniem komunikacyjnym. Takie cechy łączy w sobie inwestycja jaką jest Felin Park w Lublinie.

Wychodząc naprzeciw obecnym oczekiwaniom, deweloper zadbał o odpowiednią ilość miejsc parkingowych (co jest obecnie utrapieniem mieszkań w centrum i na starych osiedlach), zabezpieczenie mienia mieszkańców osiedla (monitoring oraz drzwi antywłamaniowe), dostęp do rozbudowanej komunikacji miejskiej, a co obecnie jest modne i istotne: zaaranżowanie inwestycji terenami zielonymi. Lecz to zaledwie to co znajdziemy na zewnątrz.

Wewnątrz z kolei mamy zaprojektowane wygodne ogrzewanie miejskie, gotowe okablowanie do telewizji oraz internetu, starannie wykonane klatki schodowe, cichobieżne windy, a także dostosowanie budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych. Po kontakcie z deweloperem, można również, przed podjęciem się wykończenia mieszkania wnieść zmiany, które sprawią, że mieszkanie będzie jeszcze bardziej atrakcyjne pod wynajem.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 głosów
Oceń artykuł:

Read Previous

Jak urządzić domek letniskowy?

Read Next

Klucz master – mistrzowskie rozwiązanie problemów z kluczami

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments