Zamieszkaj w Oświęcimiu

Szukasz mieszkania w Oświęcimiu? Zastanawiasz się, czy kupić lokal z rynku wtórnego, czy może nowe mieszkanie? W takim wypadku najlepiej sprawdzić różne oferty, porównać je miedzy sobą i zasięgnąć porady kogoś z zewnątrz. Aby tego dokonać sugerujemy zapoznać się z ofertami lokalnych biur nieruchomości. One będą najlepiej rozeznane w tym, co jest dostępne w danej miejscowości oraz w okolicach. Biuro nieruchomości w Oświęcimiu, o którym warto wspomnieć to G.B.I. Tutaj nie tylko będziemy mieli okazję zapoznać się z ciekawymi ofertami, ale również uzyskamy pomoc w całym procesie zakupowym.

Biuro nieruchomości GBI – Zamieszkaj w Oświęcimiu

Atrakcyjna lokalizacja

Oświęcim, to atrakcyjna lokalizacja zarówno dla prywatnych mieszkańców, jak i dla inwestorów. Jest to jeden z najstarszych piastowskich grodów kasztelańskich w Polsce, w którym mamy możliwość zwiedzenia takich miejsc jak: Zamek w Oświęcimiu (muzeum, wieża obronna, tunele pod zamkiem), Bulwary nad rzeką Sołą, Kaplica św. Jacka, Muzeum Ratusz, szlak murali, Synagoga Chewra Lomdei Misznajot oraz Muzeum Żydowskie w Oświęcimiu, cmentarz żydowski, Muzeum Auschwitz-Birkenau. To w połączeniu z bliskim położeniem przy trasach prowadzących do takich miejscowości jak np. Kraków, Katowice, Bielsko-Biała, czy też mniejszych, ale nie mniej atrakcyjnych jak Pszczyna lub Zator (tutaj szczególnie dużo osób przyjeżdża odwiedzić parki rozrywki, m.in. Energylandię oraz największy Park Dinozaurów) sprawia, że jest to miasto interesujące szczególnie dla turystów. To gwarancja tego, że będąc inwestorem, bez problemu znajdziemy chętnych na wynajem nieruchomości.

Miasto, które się rozwija

Warto wspomnieć, że Oświęcim to miasto, które się rozwija, i w którym decyduje się zamieszkać coraz więcej osób. Dlatego też realizowane są tutaj coraz to nowe inwestycje budowlane. Często obejmują one mieszkania o powierzchniach od ok. 25 mkw do ponad 80 mkw. Do tego dochodzą udogodnienia, takie jak podziemne garaże, place zabaw, zewnętrzne siłownie, czy też ogrodzenie i monitoring.

Biuro nieruchomości GBI – Zamieszkaj w Oświęcimiu

Pamiętajmy, że zakup mieszkania w Oświęcimiu, to gwarancja zdecydowanie niższej ceny niż zakup podobnego metrażu np. w Krakowie, czy na Śląsku, a ponieważ infrastruktura drogowa ulega nieustannej rozbudowie, to coraz łatwiej, bezpieczniej i szybciej  możemy przemieszczać się pomiędzy dużymi aglomeracjami, a Oświęcimiem.

Do dyspozycji kupujących w Oświęcimiu są zarówno mieszkania oraz domy całkiem nowe, jaki i nieruchomości wybudowane we wcześniejszych latach. Chcąc być na bieżąco z aktualnymi ofertami, jeśli chodzi o sprzedaż mieszkań należy na bieżąco śledzić rynek.

Biuro nieruchomości GBI – Zamieszkaj w Oświęcimiu

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 głosów
Oceń artykuł:

Read Previous

Ubezpieczenie telefonu – czym powinniśmy kierować się przy jego wyborze?

Read Next

Czym kierować się przy wyborze mebli do przedpokoju?

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments