Agregaty prądotwórcze do domu i pracy w obecnych czasach

W przypadku braku dostępu do sieci energetycznej lub w jej przerwach z pomocą przyjdzie nam agregat prądotwórczy – generator prądu. Jest to urządzenie, które zamienia energię mechaniczną na energię elektryczną. Agregaty prądotwórcze umożliwiają generowanie energii elektrycznej w sytuacjach, kiedy dostęp do prądu jest niemożliwy lub ograniczony. Agregat prądotwórczy to przede wszystkim ratunek w sytuacji, gdy występuje nagła przerwa w dostawie energii.

Agregat prądotwórczy – rodzaje

Agregaty prądotwórcze posiadają silniki spalinowe, które napędzane są dieslem, benzyną, ropą lub olejem. W ofercie znajdziemy również generatory gazowe oraz akumulatorowe.

Generator prądu – urządzenia

Poszukujesz solidnego oraz uniwersalnego agregatu prądotwórczego do pracy lub domu? Poznaj pełną ofertę agregatów prądotwórczych NORWIT. Bestsellery w przystępnych cenach to:

Agregat prądotwórczy FOGO F4001iSE jednofazowy

Agregat prądotwórczy jednofazowy FOGO F4001iSE inwerterowy

Generator prądu jednofazowy FOGO F4001iSE – jego moc znamionowa wynosi 3200 W. Jest cichy, dzięki ergonomicznej obudowie. Swym przeznaczeniem, idealnie nadaje się do zasilania wszelakiej elektroniki domowej, przemysłowej, pieców CO, jak i tych delikatnych oraz wymagających większego nakładu energii urządzeń. Ergonomia, jakość i solidność wykonania, to coś, na co warto postawić.

Agregat prądotwórczy PRAMAC PX8000 AVR 230V jednofazowy

Agregat prądotwórczy jednofazowy PRAMAC PX8000 AVR 230V

Generator prądu jednofazowy PRAMAC PX8000 AVR to generator o średnich gabarytach. Przy jego budowie wykorzystano wysokiej jakości materiały, które spełniają wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa. W agregacie zamontowano silnik benzynowy, przystosowany do pracy w ciężkich warunkach. Moc maksymalna agregatu wynosi 6,0 kVA / 5,4 kW, zaś moc znamionowa 5,0 kVA / 4,5 kW.

Agregat prądotwórczy PRAMAC P2000i jednofazowy

Generator prądu jednofazowy PRAMAC P2000i to posiada funkcję wolnych obrotów do podłączenia mniejszych odbiorników, jego praca jest cicha. Posiada silnik Yamaha MZ80 StageV, zbudowany z wysokiej jakości materiałów, które spełniają wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa.

W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli agregatów prądotwórczych, odznaczających się najwyższą jakością, prostą obsługą oraz komfortem pracy.

Sprawdź dostępne modele w naszym salonie i na Norwit.pl. W przypadku pytań, nasz zespół chętnie pomoże dobrać najlepsze urządzenie, które sprosta wszystkim wymaganiom, dopasowując parametry pod indywidualne potrzeby. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zachęcamy do kontaktu! Zapraszamy!

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 głosów
Oceń artykuł:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Read Previous

Jak zweryfikować najemcę przed wynajęciem mieszkania?

Read Next

Żywice akrylowe – co warto o nich wiedzieć?

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments