Brama garażowa na wymiar – gdzie zamówić?

Brama garażowa jest istotnym uzupełnieniem domu zarówno pod względem estetycznym, jak i energooszczędnym. Rynek oferuje wiele rozwiązań zamykających przestrzeń na samochód, a wśród nich zdecydowanie górują bramy segmentowe. Ich cechą charakterystyczną jest pionowe otwieranie ku stropowi. Bramy segmentowe są doskonałą metodą na zaoszczędzenie miejsca oraz właściwą termoizolację przestrzeni. Oprócz tego, ich prosta stylistyka wpasowuje się w każdy typ wizualny domów. Każdy garaż ma inne wymiary, podobnie jak szerokość samego wjazdu. Z tego względu bramy należy kupować na zamówienie, najlepiej od producentów, którzy oferują usługę pomiarową i montażową.

Brama segmentowa do garażu – najlepsze firmy

Jednym z wiodących producentów bram segmentowych jest ProHaus Zabrze, czyli firma, która od 1996 roku działa na polskim rynku. Oprócz bram do garażu oferuje także moskitiery, drzwi i okna. Marka posiada ponad 400 autoryzowanych punktów sprzedaży i oferuje roczną gwarancję obejmującą każdy produkt. W przypadku zakupu bram segmentowych do garażu każdy klient może skorzystać z usługi pomiaru oraz montażu panelu wraz z konstrukcją umożliwiającą jego automatyczne bądź ręczne otwieranie. By skorzystać z usługi wystarczy wypełnić formularz umieszczony na stronie internetowej sklepu – specjaliści szybko kontaktują się z klientem i przystępują do współpracy.

Bramy segmentowe od ProHaus Zabrze 

Bramy garażowe produkowane przez ProHaus Zabrze są wyposażone w podwójne uszczelnianie panela zarówno w górnej, jak i dolnej części. Grubość panelu bramy segmentowej to 60mm na całej powierzchni. Składa się z blach stalowych cynkowanych ogniowo, a następnie lakierowanych. Jest wypełniony bezfreonową pianką poliuretanową. Materiał bramy chroni przestrzeń garażu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a także hałasem pochodzącym z ulicy. Wsuwanie bramy wspomagają podwójne rolki, które pozwalają na płynniejszą pracę mechanizmów bramy segmentowej. Efekt końcowy pozwala na dobrą termoizolację garażu, która jest istotną kwestią szczególnie w trakcie sezonie grzewczym. Materiał bramy garażowej nie wypuszcza ciepła, a tym samym nie przyczynia się do generowania większych rachunków za ogrzewanie domu. 

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 głosów
Oceń artykuł:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Read Previous

Jak właściwie korzystać z pralki, zmywarki lub kuchni?

Read Next

Dlaczego warto postawić na domek ogrodowy z drewna?

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments