Centrum Klinkieru poszerza ofertę

Regionalny lider sprzedaży materiałów klinkierowych poszerzył w ostatnim czasie swoją ofertę o ceramikę z Bolesławca – wysokiej jakości naczynia kamionkowe o jakości rozpoznawalnej w Polsce oraz na całym świecie. W tym celu stworzył nową markę – Gryfny Fajans, sklep internetowy oraz stanowisko sprzedaży stacjonarnej.

Centrum Klinkieru – hurtownia z historią

Istniejące od 30 lat, działające na śląskim rynku Centrum Klinkieru z Katowic jest znane niemal każdemu pracownikowi firm budowlanych czy deweloperów na śląsku. Od 1992 roku zaopatruje okoliczne budowy w materiały budowlane z klinkieru, posiadając w ofercie pełen wybór produktów klinkierowych dostępnych „od ręki”. Ze względu jednakże na zmieniający się rynek firma zdecydowała się na poszerzenie swojej oferty produktowej o naczynia ceramiczne pochodzące od polskich producentów z rejonu Bolesławca.

Gryfny Fajans – śląskie spojrzenie na ceramikę z Bolesławca

Fajans to rodzaj ceramiki zbliżonej do porcelany, jednak o nieco niższej jakości. Gryfny – to śląskie określenie na coś „fajnego”, wartego uwagi. Czy Fajans, naturalnie postrzegany jako produkt niższej jakości, może być warty uwagi? Tak, o ile to Gryfny Fajans – gdzie największa część oferty to najwyższej jakości kamionkowe produkty ceramiczne od polskich producentów.

W ofercie znajdziemy między innymi szeroki asortyment ceramiki stołowej, produktów okazjonalnych – w tym ceramiki świątecznej oraz akcesoria porcelanowe.

Ceramika z Bolesławca – tradycyjne produkty najwyższej jakości

Stanowiąca przeważającą część oferty ceramika z Bolesławca to wytwarzane z zachowaniem najwyższych standardów produkty tradycyjne, produkowane przez dolnośląskie manufaktury z historycznego rejonu Bolesławca. Na tym terenie historia wytwarzania produktów ceramicznych sięga średniowiecza, a obecnie produkowana ceramika o charakterystycznych, ręcznie malowanych lub stęplowanych zdobieniach powstaje od drugiej połowy XIX wieku.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 głosów
Oceń artykuł:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Read Previous

Osłony na kable – czym zabezpieczyć przewody elektryczne?

Read Next

3 wskazówki dotyczące wynajmu wózka widłowego

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments