Dlaczego kontenery mieszkalne stają się coraz popularniejsze?

Branża budowlana stale się rozwija, powstają nowe rozwiązania, które stanowią alternatywę również dla tradycyjnych domów i mieszkań w zabudowie wielorodzinnej. Dziś wszystkim zależy na czasie, dlatego coraz częściej inwestorzy wybierają kontenery mieszkalne i domy szkieletowe, których budowa trwa zaledwie kilka tygodni.

Domy z kontenerów – zalety inwestycji

Najważniejszą z zalet przemawiających za tym rozwiązaniem jest oczywiście czas realizacji. W ciągu zaledwie kilku tygodni od zamówienia obiektu można cieszyć się własnym domem. Plusem jest również możliwość indywidualnego projektu. W ofercie dostępne są gotowe moduły, jednak na życzenie zostanie przygotowany projekt uwzględniający potrzeby inwestorów. Projektując własny dom z kontenerów, można dowolnie łączyć ze sobą moduły i wydzielać pomieszczenia. Choć pomysł mieszkania w kontenerze może wydawać się na ten moment nieco zbyt nowoczesny, bardzo łatwo przekonać się do funkcjonalności tego rozwiązania. Bezwzględnie atutem przemawiającym za jest również cena, która jest zdecydowanie niższa niż w przypadku zakupu mieszkania lub budowy domu o podobnych parametrach. Wyliczając zalety rozwiązania, nie można pominąć możliwości transportu, taki dom, nawet jeśli składa się z kilku modułów, można przetransportować, a co za tym idzie przestawić w inne miejsce w celach zmiany miejsca zamieszkania, zmiany przeznaczenia lub sprzedaży.

domy z kontenerów AJP Kontenery

Wyposażenie kontenerów

Kontenery mieszkalne oraz o innym przeznaczeniu można dowolnie wyposażyć w ogrzewanie, klimatyzację, rolety antywłamaniowe itp. Decydując się na projekt indywidualny, można dokonać wielu modyfikacji związanych z lokalizacją przeszkleń, drzwi, kolorystyką zewnętrzną, wewnętrzną, rozmieszczeniem pomieszczeń, a nawet piętrowym ustawieniem modułów. Umeblowanie wnętrz leży już po stronie inwestorów, dzięki temu wystrój można indywidualnie dopasować do własnych upodobań.

mieszkanie w kontenerze - AJP Kontenery

Czy kontener mieszkalny to dobre miejsce dla rodziny z dziećmi?

Dzięki szerokiej możliwości konfiguracji i łączenia modułów kontenery mieszkalne mogą stanowić idealna przestrzeń dla dowolnej ilości osób. Postawą jest dopasowanie wielkości powierzchni do potrzeb inwestorów i jej odpowiednie podzielenie oraz wyposażenie. Domy z kontenerów są coraz bardziej docenianą alternatywą dla mieszkań w zabudowie wielorodzinnej, które zazwyczaj cechuje nieduży metraż. Kontenery to rozwiązanie, które poza przestrzenią zapewnia również możliwość posadowienia niemal w dolnym miejscu, co pozwala na zamieszkanie w ciekawej okolicy, w której cała rodzina może spędzać czas na zewnątrz, delektując się kawą na własnym tarasie lub grając w gry na trawniku. Mieszkanie z dziećmi w kontenerze jest możliwe i nie jest to niczym uciążliwym. Z obiektu można wygodnie korzystać, nie rezygnując z dotychczasowych przyzwyczajeń i sposobów spędzania czasu.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

5 1 głos
Oceń artykuł:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Read Previous

Jak zadbać o bezpieczeństwo w masarni?

Read Next

Jak prowadzić ewidencję odpadów?

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments