Mieszkanie w Warszawie – inwestycja, która się opłaca

Zakup mieszkania to świetna lokata kapitału – zwłaszcza w przypadku lokali znajdujących się w dużych miastach, m.in. w Warszawie. Stolica to największy rynek nieruchomości w Polsce – posiadanie tu własnego mieszkania opłaca się z różnych powodów.

Mieszkanie w Warszawie – sposób na dodatkowy dochód

Wielu klientów firmy deweloperskiej Ronson kupuje mieszkania w Warszawie z myślą o najmie. W stolicy wynajem mieszkań bardzo się kalkuluje – atrakcyjne oferty wzbudzają zainteresowanie nie tylko wśród studentów czy turystów, ale również biznesmenów czy osób pracujących w mieście, które z pewnych względów nie są w stanie pozwolić sobie na swoje prywatne lokum. Krótko- oraz długoterminowy najem to nie jest jedyna metoda zarabiania na mieszkaniach w Warszawie. Nieruchomości od deweloperów nie tracą w miarę upływu czasu na wartości, w związku z czym można je sprzedać z niemałym zyskiem.

Bogata oferta mieszkań – nie tylko w popularnych dzielnicach

Atrakcyjna lokalizacja to kolejny mocny argument przemawiający za nabyciem w Warszawie mieszkania od dewelopera. Mokotów, Ochota, Wola oraz Żoliborz to obok Śródmieścia dzielnice, gdzie nowe mieszkania wzbudzają największe zainteresowanie. Firmy deweloperskie oferują tu różne warianty mieszkań – począwszy od kilkunastometrowych kawalerek, a skończywszy na bardzo luksusowych apartamentach. Wypada jednak nadmienić, że deweloperzy dostrzegają potencjał również w dzielnicach oddalonych od centrum takich jak Białołęka i także tutaj wznoszą nowoczesne osiedla zapewniające mieszkańcom szereg udogodnień.

Rękojmia i gwarancja od dewelopera

Kupując nowe mieszkanie w Warszawie, można mieć pewność co do jego jakości bez względu na standard wykończenia. Nieruchomości od deweloperów są objęte kilkuletnią rękojmią. Ponadto większość deweloperów udziela na nie specjalnej gwarancji, która obejmuje rozmaite wady i usterki podlegające darmowej naprawie. Oczywiście trzeba dokładnie zapoznać się z umową, kładąc szczególny nacisk na zapisy odnoszące się do wspomnianego aspektu.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 głosów
Oceń artykuł:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Read Previous

Jak wybrać odpowiednią agencję nieruchomości w Warszawie?

Read Next

Dlaczego warto zastosować ocieplenie pianką PUR?

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments