Prezes Zarządu Galeco laureatem nagrody MANAGER AWARD 2023

Szczepan Buryło, Prezes Zarządu Galeco, odebrał nagrodę MANAGER AWARD 2023, przyznawaną przez magazyn „Manager”. Uroczysta Gala odbyła się 19 czerwca 2023 w Warszawie w Cambridge Innovation Center, będącym miejscem spotkań czołowych przedstawicieli biznesu i innowacji.

Szczepan Buryło, Prezes Zarządu Galeco, został wybrany na laureata MANAGER AWARD 2023 ze względu na wyjątkowe osiągnięcia w swojej branży. Jego podejście do zarządzania, skuteczne strategie biznesowe oraz innowacyjne produkty wprowadzane na rynek, przyczyniły się do sukcesu firmy Galeco na rynku.

Ta nagroda jest indywidualna, ale nie byłaby możliwa bez wsparcia jakiego każdego dnia udzielają mi moi współpracownicy. Cieszę się niezmiernie, że swoim niekonwencjonalnym podejściem do zarządzania, etyką w biznesie i a przede wszystkim pokazaniem światu naszego najnowszego dziecka – systemu DACHRYNNA, udało się zdobyć zaufanie jury. – mówi Prezes Zarządu Galeco – Szczepan Buryło.

Nie poganiaj nikogo przed sobą. Dawaj przykład i sprawiaj, by inni chcieli podążać za Tobą. – motto Prezesa Zarządu Galeco – Szczepana Buryło.

MANAGER AWARD to coroczne wydarzenie, które ma na celu uhonorowanie wybitnych osiągnięć w dziedzinie zarządzania. Gala jest uznawana za wiodące wydarzenie branżowe, na którym wyróżniani są menedżerowie, liderzy i organizacje, wnoszący znaczący wkład w rozwój biznesu i skuteczne zarządzanie.

Gala MANAGER AWARD to wydarzenie, które pozwala na celebrację sukcesów w dziedzinie zarządzania oraz jest inspirującą platformą do wymiany doświadczeń, współpracy i networkingu.

Firma Galeco, Firma Galeco Sp. z o.o. powstała w 1996 roku i jest przedsiębiorstwem prywatnym ze 100% udziałem kapitału polskiego. Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów odprowadzania wody deszczowej z dachów skośnych i płaskich. Naszymi flagowymi produktami są innowacyjne systemy „kwadratowe” jak: Galeco BEZOKAPOWY, STAL2 i PVC2, a także tradycyjne półokrągłe systemy rynnowe jak: Galeco STAL, PVC, LUXOCYNK. Ponadto mamy w swojej ofercie systemy odwadniania dachów płaskich, blachodachówkę modułową Galeco RIGA oraz podbitkę dachową Galeco NOVA. Do firmy Galeco dołączyła również nowa marka systemów rynnowych Q STALYO. W tym roku firma wprowadziła na rynek nowy innowacyjny system dachowy DACHRYNNA – jest to dach w postaci panelu na rąbek zintegrowany z systemem rynnowym ukrytym w jego strukturze oraz w elewacji budynku.

W ciągu swojej działalności Galeco systematycznie poszerza zasięg działania poprzez otwieranie nowych placówek handlowych. W chwili obecnej posiada osiem Regionalnych Biur Handlowych zlokalizowanych w: Gdyni, Mikołowie, Płocku. Poznaniu, Puławach, Tarnowie (w Ładnej), Radzyminie pod Warszawą i Wrocławiu. Taki układ terytorialny zapewnia klientom optymalne zaopatrzenie w produkty i pozwala zachować elastyczność w działaniu.

Galeco jest aktywne również na rynkach zagranicznych od 2001 roku. Firma posiada dwie spółki zależne – Galeco Hungaria na Węgrzech oraz Galeco Ukraina. Galeco za pośrednictwem dystrybutorów i kontrahentów obecne jest również na Litwie i Łotwie, w Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Rumunii, Mołdawii, Islandii, Kazachstanie i Rumunii. Najnowsze kierunki ekspansji firmy to Turcja, Anglia i Tadżykistan.

Firma stawia na jakość swoich produktów oraz na doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników. Potwierdzeniem tego są liczne dyplomy i certyfikaty premiujące jakość, uczciwość i solidność Galeco.

Odzwierciedleniem filozofii firmy jest charakterystyczne logo, które podkreśla optymistyczny charakter firmy. Kierując się mottem „uśmiech na deszcz” Galeco sugeruje, iż na wszystko można znaleźć dobre rozwiązanie i z uśmiechem podchodzić nawet do niesprzyjających warunków otoczenia. To jest ich sposób na budowanie przyjaznego wizerunku firmy. Galeco to skojarzenie profesjonalizmu połączonego z pozytywnym nastawieniem.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 głosów
Oceń artykuł:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Read Previous

Maszynka do golenia – efektowna stylizacja włosów i brody

Read Next

Zielone przyszłości: Ewolucja systemów odzysku wody w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments