Aranżacje łazienek, które zapewniają większe odprężenie i zachwycają funkcjonalnością

Ona jest kompletną kolekcją łazienkową, w której dostępne są m.in. ceramika łazienkową, meble baterie, wanny i dodatki łazienkowe. Klienci mają możliwość wyboru umywalek, wc i szafek łazienkowych w rozmiarach Standard lub Compacto, co sprawia, że kolekcja ta sprawdzi się bardzo dobrze w łazienkach o różnych gabarytach i o różnym przeznaczeniu (prywatne lub publiczne). Oferta kolekcji Ona spośród konkurencji wyróżnia się naturalnymi kształtami oraz designem wprowadzającym harmonię, spokój i odprężenie do każdej łazienki.

Wysokiej jakości baterie łazienkowe i umywalki z kolekcji Ona zachwycające naturalnymi, estetycznymi kształtami

Kolekcja Ona udostępnia klientom najwyższej jakości umywalki Finceramic® z cienkimi ściankami 8 mm zapewniające ponadczasowy design. Istnieje możliwość wyboru umywalki z powłoką Superglaze®, która jest wyjątkowo trwała i gładka, a co za tym idzie – łatwiejsza w utrzymaniu czystości od standardowych rozwiązań dostępnych na rynku. Oferta Ona została również rozbudowana o nowoczesne umywalki ścienne/meblowe z funkcjonalnymi półkami odstawczymi oraz niezwykle estetyczne umywalki nablatowe, których naturalny design wprowadza piękno i harmonię do każdej łazienki.

Producent Roca oferuje również baterie łazienkowe występujące w wersji umywalkowej, prysznicowej, wannowo-prysznicowej i bidetowej. Dzięki temu każdy klient może z łatwością stworzyć spójną aranżację dopasowaną do własnych preferencji oraz założeń projektowych. W przypadku baterii umywalkowych z kolekcji Ona dostępne są trzy wysokości do wyboru:

  • standard,
  • medium,
  • wysoka.

Producent, oprócz standardowego wykończania chrom, oferuje również kolorowe baterie: titanium black, rose gold z innowacyjnymi powłokami EverShine i Everlux oraz armaturę w kolorze czarny mat. W bateriach umywalkowych dostępny jest dodatkowo ekologiczny system Cold Start i niezwykle estetyczny ogranicznik przepływu wpływający na mniejsze zużycie wody do 5l/min.

Naturalne meble Ona oferowane w różnych rodzajach wykończeń, wanny kompozytowe Stonex oraz miski WC bez kołnierza z innowacyjnym systemem dystrybucji wody

Meble łazienkowe Ona są oferowane klientom firmy Roca w różnych kolorach biały mat, ciemny wiąz oraz zielony mat w wersji jedno lub dwu szufladowej, z możliwością łatwego połączenia ich w jednej aranżacji z pasującymi kolorystycznie kolumnami.

Szafkami sprawiają wrażenie bezuchwytowych ze względu na zintegrowane metalowe uchwyty, które bardzo dobrze łączą się z frontem szafki, tworząc estetyczną, a zarazem spójną kompozycję. Spośród konkurencyjnych rozwiązań wyróżnia je zielony kolor i zintegrowane uchwyty.

Estetyczna i harmonijna kolekcja Ona

Kolekcja Ona jest bardzo rozbudowana. W jej skład wchodzą dodatkowo wanny narożne z kompozytu Stonex® w wersji prawej lub lewej z półką na baterie (wraz z wygodną długością dna, głębokością i komfortowym oparciem).

Estetyczna i harmonijna kolekcja Ona

Polecamy również zapoznać się z ofertą bezkołnierzowych misek WC (Rimless) z kolekcji Ona dostępne także w zestawach ze stelażem podtynkowym. Toalety posiadają ukryte mocowania, są bardzo komfortowe ze względu na większą wysokość misek stojących i bidetów, a dodatkowo zostały wyposażone w większy przycisk spłukujący. Producent udostępnia także wolnoopadające deski WC z systemem łatwego wypinania z materiału antybakteryjnego Supralit®   (i nie tylko) oraz estetyczne dodatki łazienkowe, wpływające na jakość wystroju Twojej łazienki.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 głosów
Oceń artykuł:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Read Previous

Beton architektoniczny – dekoracyjna odmiana o wielu możliwościach

Read Next

Sprawny wywóz gruzu

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments