Wielkość łazienki a dobór właściwej pralki.

Wybierając pralkę należy wziąć pod uwagę wiele czynników, w tym powierzchnię łazienki. Te w blokach są najczęściej niewielkie, dlatego sprzęt nie może zajmować wiele miejsca, a jednocześnie musi spełniać swoją funkcję. Czym się kierować przy wyborze pralki?

Pralki do małych łazienek występują w kilku wariantach, choćby np. pralki marki LG. Można umieścić je nawet w pomieszczeniach nieustawnych oraz tych o bardzo małych wymiarach. Pierwsze urządzenia to te ładowane od przodu. Te klasyczne modele posiadają przeszklone drzwiczki, przez które można dostrzec zawartość bębna. Nad nimi znajduje się panel pozwalający na sterowanie parametrami prania. W przypadku małych łazienek blat warto wykorzystać jako dodatkową półkę. Inne urządzenia to te ładowane od góry z klapą zamiast drzwiczek i górnego blatu. Takie pralki można postawić nawet w kącie pomieszczenia. Te do małych łazienek (choćby np. pralki marki Candy), posiadają mniejsze wymiary niż standardowe i można na nich najczęściej zobaczyć oznaczenie SLIM lub SUPERSLIM.

Na co zwrócić uwagę przed wyborem pralki do łazienki?

Wybierając pralkę do łazienki należy zwrócić uwagę m.in. na jej maksymalny załadunek. W przypadku rodzin z dziećmi powinien on wynosić powyżej 6 kg. Trzeba też uwzględnić dostępne programy prania, dzięki czemu parametry dostosują się automatycznie do rodzaju tkaniny. Kluczowy jest również poziom hałasu emitowany przez pralkę. Jeśli sprzęt jest głośny, będzie utrudniał codzienne funkcjonowanie. Ponadto konieczne jest wzięcie pod uwagę klasy energetycznej oraz rocznego zużycia wody i prądu. Należy pamiętać o tym, że urządzenia z dużymi wyświetlaczami umieszczone w małych łazienkach będą bardziej narażone na awarie z powodu słabej wentylacji oraz unoszących się mikro kropelek, a to może skutkować potrzebą skorzystania z serwisu i naprawy pralek z Krakowa..

Naprawa pralek Kraków

Każdy sprzęt może czasami się zepsuć. Nie zawsze konieczne jest wymienianie go na nowy, czasami wystarczy dokonanie niezbędnych napraw. Serwis i naprawa pralek Kraków zajmuje się przywracaniem urządzeń do dobrego stanu.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 głosów
Oceń artykuł:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Read Previous

Jaką pralkę wybrać do małej łazienki? Podpowiadamy.

Read Next

W opinii klientów Salonów Agata tego nie może zabraknąć w rustykalnym wnętrzu

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments