Jaką pralkę wybrać do małej łazienki? Podpowiadamy.

Stara pralka nadaje się tylko do wymiany? A może nowe mieszkanie wymaga nowych sprzętów AGD? Czasami cała sztuka polega na tym, aby urządzić mały lokal nie tylko estetycznie, ale i praktycznie. Niektóre pralki np. pralki Whirlpool, mają duży gabaryt i wymagają sporej powierzchni. Czy mała przestrzeń łazienki wyklucza postawienie w niej pralki? Nie. Jednak warto wziąć pod uwagę parę wskazówek.

Mając do dyspozycji tylko małą powierzchnię łazienki, dobiera się urządzenia sanitarne adekwatnie do możliwości, biorąc przede wszystkim za punkt odniesienia, ich wielkość oraz własny komfort. Tak samo rzecz ma się wobec pralki. Podczas planowania zakupu nowej pralki, warto wziąć pod uwagę jej wielkość i głębokość. Dostępne są na przykład:

  • wąskie pralki ładowane od góry,
  • pralki o zmniejszonej głębokości.

Te modele pralek dedykowane są małym łazienkom, nie zabierają dużo miejsca i są wygodne w użytkowaniu. W przypadku chęci posiadania większej pralki z drzwiami od frontu koniecznie trzeba wziąć pod uwagę kwestię dostępnej przestrzeni, potrzebnej do ładowania i rozładowania pralki.

Na co zwrócić uwagę, oprócz gabarytu?

Pralka to sprzęt, który często się używa. Nic dziwnego, że czasami się psuje. Naprawa pralek może być bardziej opłacalna niż kupno nowej. Zawsze można udać się do serwisu naprawy pralek w Krakowie i uzyskać pomoc. Podczas wyboru pralki do małej łazienki warto zwrócić uwagę nie tylko na gabaryt, a także elektronikę. Atrakcyjne stają się pralki posiadające duży cyfrowy wyświetlacz. Jednak w małych przestrzeniach, w których nie działa tak sprawnie wentylacja, para wodna szybko opada na wszystkie sprzęty, co nie sprzyja długiemu działaniu takiej pralki. Warto przemyśleć również tę kwestię.

Właściwe używanie pralki, może być gwarantem jej długiego działania. Ale jak każdy sprzęt zużywa się i zdarzają się awarie. W krakowskim serwisie pralek można uzyskać pomoc w celu przywrócenia pralce funkcjonalności. Doświadczeni serwisanci naprawią i doradzą, jak prawidłowo dbać o pralkę.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 głosów
Oceń artykuł:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Read Previous

Koszt okien PCV – plastikowe okna sposobem na tańsze ogrzewanie

Read Next

Wielkość łazienki a dobór właściwej pralki.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments