Auto na długi termin dla firmy – dlaczego warto wynająć?

Wielu przedsiębiorców prowadzących działalność w Białymstoku decyduje się na zbudowanie floty poprzez długoterminowy wynajem samochodów. Jest to popularna usługa traktowana jako alternatywa dla leasingu oraz zakupu pojazdów.

Auto na długi termin dla firmy – liczy się wygoda

Wygoda to jeden z najważniejszych powodów, dla którego firmy wybierają w Białymstoku wynajem samochodów na długi termin. To wypożyczalnia zajmuje się takimi kwestiami jak m.in. rozliczanie szkód, wymiana opon, ubezpieczenie, przeglądy, rejestracja nowego pojazdu itp. Najemca nie musi się też martwić o spadek wartości auta, ponieważ po wygaśnięciu umowy oddaje je wypożyczalni.

Auto na długi termin dla firmy – elastyczne umowy

PANEK S.A. to doskonały przykład wypożyczalni samochodów, jakie funkcjonują na terenie Białegostoku. Wynajem aut oferowany przez sprawdzoną i doświadczoną firmą jest usługą wyróżniającą się ogromną elastycznością. Oczywiście każda wypożyczalnia ma własne zasady najmu, niemniej do kształtowania warunków umów podchodzi dość elastyczny sposób. Pod kątem marki, modelu i osiągów można szybko dopasować samochód do konkretnych potrzeb. W Białymstoku wypożyczalnia aut proponuje ponadto dodatkowe udogodnienia w postaci np. dopisania do umowy drugiego kierowcy czy udostępnienia fotelika dla dziecka.

Auto na długi termin dla firmy – uproszczone formalności

Formalności związane z wynajęciem samochodu na długi termin są znacznie prostsze, niż ma to miejsce np. w przypadku leasingu. To dobra informacja w szczególności dla młodych firm, które nie mają jeszcze ugruntowanej pozycji na rynku. Chcąc zbudować własną flotę na bazie samochodów z wypożyczalni, przedsiębiorca nie musi spełniać wyśrubowanych kryteriów. Najważniejsze jest to, aby wywiązywał się z postanowień umowy i terminowo uiszczał płatności. Dużym plusem najmu długoterminowego jest to, że wydatki poniesione na ten cel można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu. Umowa najmu nie wpływa również na obniżenie zdolności kredytowej firmy.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 głosów
Oceń artykuł:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Read Previous

Czym kierować się przy wyborze paneli do domu?

Read Next

Dom od dewelopera – pod klucz czy w stanie deweloperskim?

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments