Drzewka owocowe kolumnowe – nowy trend w ogrodzie

Drzewka owocowe są doskonałym dodatkiem do każdego ogrodu. Zapewniają cień, piękno i oczywiście owoce!

m wyborem dla osób poszukujących czegoś innego i nietuzinkowego. Są hodowane na karłowatej podkładce, co oznacza, że nie będą rosły bardzo wysokie. Można je posadzić w doniczkach lub w ziemi i zaczną owocować w młodym wieku. Niektóre słupkowe drzewa owocowe, które można sadzić, to: jabłka, gruszki, morele, czereśnie, brzoskwinie i śliwki. Słupkowe drzewko owocowe jest idealne dla osób, które mają ograniczoną przestrzeń lub chcą uprawiać własną żywność na swoim podwórku.

Morela do ogrodu

Sadzonki moreli to małe, delikatne rośliny, które należy chronić przed żywiołami, dopóki nie będą wystarczająco silne, aby wytrzymać surowe warunki. Pielęgnacja moreli zaczyna się od wyboru odpowiedniego miejsca w pełnym słońcu i dobrze przepuszczalnej glebie. Miejsce powinno mieć dobrą cyrkulację powietrza i ochronę przed wiatrem. Ważne jest, aby wybrać odmianę dostosowaną do lokalnego klimatu, ponieważ morele różnią się twardością w zależności od rodzaju. Szukasz sadzonek? Sprawdź sklep ogrodniczy gradinamax.pl i poznaj ofertę!

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 głosów
Oceń artykuł:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Read Previous

Panele fotowoltaiczne – montaż na gruncie, czy na dachu?

Read Next

Kupujesz mieszkanie? Rzeczoznawca budowlany wykona ekspertyzę budowlaną

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments